Jubileuszowy Laur Studencki

| 22 marca 2018 r., godz. 18.00, Teatr Zagłębia w Sosnowcu

 

Laur Studencki to nagrody przyznawane przez studentów Uniwersytetu Śląskiego od 2007 roku. Są wyrazem podziękowania dla ludzi, organizacji oraz instytucji, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju i upowszechnienia kultury akademickiej. Tegoroczna gala wręczenia nagród środowiskowych odbędzie się w czwartek 22 marca 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu.

 

 

Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: przyjaciel studenta, przyjazny dziekanat, promotor kultury studenckiej, organizacja przyjazna studentom, instytucja przyjazna studentom oraz nagroda honorowa. Podczas tegorocznej gali zaplanowano również wręczenie studentowi Uniwersytetu Śląskiego nagrody w konkursie „Innowacyjne Myślenie – nagroda im. Alberta Janoty”. W części artystycznej przewidziano koncert Kuby Badacha wraz z zespołem.

 

Laureat w kategorii przyjaciel studenta wybierany jest w plebiscycie, wyboru zwycięzców w pozostałych kategoriach dokona kapituła Lauru Studenckiego. Szczegółowe informacje oraz lista osób, organizacji i instytucji nominowanych do Lauru Studenckiego 2017 dostępna jest na stronie: www.laurstudencki.us.edu.pl.

Adres:
Teatralna 4, 41-200 Sosnowiec