Transmisje z festiwalu nauki

transmisja ogólna

 

Centrum Medialne Uniwersytetu Śląskiego przeprowadzi transmisję z wydarzeń Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017, które będą odbywać się 1 i 2 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Z MCK-u będzie nadawać także Studenckie Studio Radiowe „Egida”.

W piątek (od godz. 9.00 do 20.00) i w sobotę (od godz. 10.00 do 20.00) transmisję internetową z przestrzeni festiwalowej poprowadzi Telewizja Internetowa UŚ. Ponadto w specjalnym studiu dziennikarze UŚ TV będą przeprowadzać krótkie wywiady z gośćmi ŚFN KATOWICE 2017. Festiwalowe wydarzenia będzie można śledzić na platformie YouTube, na facebookowym profilu UŚ TV, na stronie Uniwersytetu Śląskiego oraz na stronie Telewizji Internetowej UŚ.

 

Transmisję ogólną z terenu Międzynarodowego Centrum Kongresowego przeprowadzi również radio studenckie „Egida”, które 21 listopada obchodziło 48. rocznicę obecności w eterze. Redaktorów „Egidy” będzie można posłuchać nie tylko za pośrednictwem strony www.egida.us.edu.pl, ale także za pomocą nowej aplikacji na telefon (do pobrania pod adresem: store/apps/EGIDA_1) oraz w paśmie 96.9 FM w Katowicach – „Egida” po raz kolejny uzyskała czasową koncesję na nadawanie na falach długich.

Transmisja nie obejmuje wydarzeń odbywających się 30 listopada w Teatrze Śląskim. 

 

sala audytoryjna