50 Voices of UŚ – koncert w Cieszynie

Trzeci koncert organizowany w ramach 50 Voices of UŚ odbędzie się 23 maja 2018 roku w Cieszynie. Uczestników gościć będzie Klub Studencki Panopticum.

Inicjatywa ma charakter konkursu, w którym zaprezentowana zostanie twórczość osób związanych z Uniwersytetem Śląskim – studentów, doktorantów, słuchaczy, absolwentów, pracowników, współpracowników oraz uczniów szkół patronackich UŚ. Podczas koncertu w Cieszynie zagrają artyści wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach: Here on Earth, Lunatyp, Now, Po prostu, Rastafajrant, Akwadrat, Monicka Ferens, Dziewanna oraz From love to reflux. W przerwach między występami przewidziano konkursy dla uczestników wydarzenia. Do wygrania będą gadżety Uniwersytetu Śląskiego oraz samorządu studenckiego.

Tradycyjnie już w trakcie koncertu przeprowadzony zostanie plebiscyt publiczności. Na wykonawców głosować można w serwisie „Facebook”, ankieta dostępna będzie pod adresem: www.facebook.com/events/179439702701782

Nagrodą w konkursie 50 Voices of UŚ jest występ podczas plenerowego koncertu jubileuszowego UŚ lub Juwenaliów Śląskich 2018, a także nagranie płyty w radiu Egida. Szczegółowe informacje na temat inicjatywy dostępne są na stronie: 50.us.edu.pl/50-voices.

Plakat promujący koncert 50 Voices of UŚ w Cieszynie

ul. Bielska 66, Cieszyn