Spotkanie pt. „Interpretacja jest wszystkim, co istnieje”

15 marca 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyło się spotkanie, którego temat stanowiła myśl „Interpretacja jest wszystkim, co istnieje”. W dyskusji o interpretacji biblijnej, literackiej, muzycznej i prawniczej udział wzięli: prof. zw. dr hab. Aleksander Nawarecki, prof. dr hab. Zygmunt Tobor, dr hab. Marcin Trzęsiok oraz ks. dr Grzegorz Strzelczyk.

Spotkanie, wpisujące się w obchody jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego, poprowadziła dr Agnieszka Bielska-Brodziak. W programie wydarzenia przewidziano koncert Jana Kudełki – wirtuoza gitary, laureata licznych nagród i wyróżnień.

Debata rozpoczęła się o godz. 15.30 w auli nr 6 na Wydziale Prawa i Administracji.

Plakat promujący spotkanie

Bankowa 11B, 40-007 Katowice