„UŚterka”

Slider promujący akcję UŚterka (grafika w kolorze czerwonym, w tle dinozaurW związku z jubileuszem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Centrum Obsługi Studentów oraz Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego organizują przedsięwzięcie pod nazwą „UŚterka”. Jego celem jest wskazanie obszarów funkcjonowania uczelni wymagających poprawy i zaproponowanie konkretnych rozwiązań.

 

Inicjatywa skierowana jest do studentów oraz doktorantów, którzy mogą zgłaszać pomysły na wprowadzenie zmian na uczelni, na wydziałach czy w akademikach i w ten sposób współtworzyć uniwersytet. Problematyka zgłaszanych „usterek” może dotyczyć różnych obszarów działalności, np. spraw technicznych, organizacyjnych, a także jakości kształcenia, funkcjonowania kół naukowych i organizacji studenckich.

 

Centrum Obsługi Studentów będzie wspierać studentów i doktorantów w realizacji zaproponowanych rozwiązań. Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez kapitułę, a uczestnik otrzyma informację na temat ustalonych działań i dalszego postępowania zmierzającego do naprawy przedstawionego problemu.

 

Formularz rejestracyjny

 

Zgłoszenia będą przyjmowane w wersji elektronicznej od 20 stycznia do 31 grudnia 2018 roku.

 

ikona pdf Zasady akcji (plik pdf, 292 kB) 

 


 

Lista zgłaszanych „UŚterek” wraz z wykazem działań ustalonych przez kapitułę:

 


Plakat promujący akcję studencką (grafika: w tle dinozaur – figura stojąca przed budynkiem jednego z wydziałów UŚ)